Tylko 9 zł z Płatnościami powtarzalnymi
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 08.11.2016 08:50 Publikacja: 08.11.2016 08:50
Foto: 123rf.com
W okresie od stycznia do września skonsolidowane przychody grupy CEZ sięgnęły 145,1 mld czeskich koron (CZK), wobec 152,5 mld CZK rok wcześniej. Towarzyszył temu nieznaczny spadek produkcji energii elektrycznej z 45,6 TWh do 45,1 TWh.
Jak podkreśla prezes CEZ-u Daniel Benes, spadek produkcji energii w elektrowniach jądrowych, który był wynikiem remontów w Temelinie, prawie udało się zrównoważyć zwiększoną produkcją w źródłach węglowych i gazowych.
Bartłomiej Sawicki, dziennikarz "Parkietu" i "Rzeczpospolitej" wciąż nie ma sobie równych. Po raz kolejny zdobył...
Browary Warszawskie i wrocławska Kępa Mieszczańska to propozycja Echo Group dla inwestorów zainteresowanych wykończonymi mieszkaniami w prestiżowych lokalizacjach, gotowymi do zarabiania od zaraz.
Giełdowa rekomendacja jednego z biur maklerskich przełożyła się na duży skok wartości akcji spółki kontrolowanej...
W 2025 roku polski sektor energetyczny znalazł się w centrum zainteresowania inwestorów. Indeks WIG-energia wzró...
Proces transformacji europejskiej energetyki jest złożony. Wymaga skoordynowanych działań na różnych płaszczyzna...
Agencja Rozwoju Przemysłu, Polimex Mostostal oraz Towarzystwo Finansowe Silesia przystępują do wspólnego projekt...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas