::"Puls Biznesu": Małe firmy dostaną wsparcie na ekoinwestycje. Ruszyła druga edycja programu PolSEFF. Do wzięcia 200 mln EUR na ekokredyty i 60 mln zł na dotacje. (wydanie płatne)

::"Puls Biznesu": Energetyka: Tanieje energia z OZE. Eksperci wskazują, że warto rozważyć inwestycje w takie instalacje.  (wydanie płatne)

::"Dziennik Gazeta Prawna": 11 miliardów za prąd nie do odzyskania. Nie ma szans, by ktokolwiek dostał zwrot podatku od energii elektrycznej, niesłusznie płaconego przez ponad trzy lata przez elektrownie. Nie dostaną go ani producenci, ani konsumenci. Pierwsi utracili szansę już trzy lata temu, na skutek uchwały NSA. Drudzy właśnie teraz dowiadują się, że także nie dostaną zwrotu (wydanie płatne)

::"Dziennik Gazeta Prawna": Będzie redukcja CO2 i ulg dla Polski Komisja Europejska, wdrażając postanowienia szczytu klimatycznego, może rozmyć korzyści, które udało się na nim uzyskać dla naszego przemysłu...(wydanie płatne)

::"Dziennik Gazeta Prawna": Nie zmodernizujemy energetyki w pięć lat. Zielona rewolucja zabija gospodarkę Unia postępuje nieracjonalnie. Przez restrykcyjne redukcje emisji CO2 przemysł ucieka w inne regiony świata – ostrzega Janusz Steinhoff...(wydanie płatne)