::"Parkiet": Grupa Duon zwiększy sprzedaż gazu Grupa wypracowała największe w swojej historii przychody i zyski. Podała również prognozę na ten rok i zapowiada systematyczną wypłatę dywidendy. (Wydanie płatne)

::"Dziennik Gazeta Prawna": Politycy o OZE: Energetyka rozproszona wzmocni bezpieczeństwo energetyczne Polski Przedstawiciele opozycji zgodnie uznali, że przyjęta przez parlament i podpisana przez prezydenta ustawa o OZE wymaga zdecydowanych poprawek. Wytykali jej brak zapisów o energetyce spółdzielczej i zwracali uwagę na krytykę zachowań prosumenckich ze strony wielkich koncernów energetycznych.

::"Puls Biznesu": Mamy w Polsce tight gas W złożach jest 1,528-1,995 bln m sześc. gazu zamkniętego, czyli tzw. tight gas. Ale nie popadajmy w euforię (Wydanie płatne)

::"Wirtualny Nowy Przemysł": Budzanowski: unia energetyczna zmienia mapę energetyczną Europy Tania energia to nowe inwestycje, czyli nowe miejsca pracy i silne PKB (...) dlatego dwa aspekty - projekt unii energetycznej oraz postępowanie antymonopolowe przeciwko Gazpromowi - w istotny sposób zmienią energetyczną mapę Europy - mówi w rozmowie z portalem wnp.pl były minister skarbu Mikołaj Budzanowski.

::"Wirtualny Nowy Przemysł": W Polsce przetrwa najwyżej 10-12 kopalń węgla kamiennego? Zawarte porozumienia społeczne i nowe regulacje prawne w istocie nie rozwiązują żadnego z fundamentalnych problemów polskiego górnictwa węgla kamiennego - zaznacza Jacek Korski, były wiceprezes Kompanii Węglowej.