::"Dziennik Gazeta Prawna": Zmiana sprzedawcy prądu: Duże firmy też walczą o nowych klientów Niemal trzysta tysięcy klientów zmieniło sprzedawcę prądu. Tylu konsumentów mogło odejść od pięciu głównych koncernów energetycznych. Duże firmy postanowiły o nich walczyć, także na obcym terenie. Klienci skarżą się, że nie do końca uczciwie. Ile w tym prawdy? (Wydanie płatne)

::"Puls Biznesu": Krzysztof Domarecki nie odpuści węgla Niech energetyka zajmie się poprawą efektywności, a nie braniem na siebie dodatkowych problemów - apeluje twórca Seleny (Wydanie płatne)

::"Parkiet": Surowce będą ciężarem dla giełd Spadek cen surowców zazwyczaj szedł w parze ze słabością akcji na rynkach wschodzących. W lutym te pierwsze wyraźnie odbiły od dna. Jak zareagują na to giełdy? Czy warszawski parkiet dostanie byczy impuls? (Wydanie płatne)

::"Parkiet": Ważniejsza stabilizacja kursu ropy niż wzrost czy spadek Zmiany kursu ropy tradycyjnie już mają duży wpływ na wyniki finansowe wypracowywane przez Grupę Lotos i PKN Orlen. (Wydanie płatne)

::"Wirtualny Nowy Przemysł": Węgry na energetycznej uwięzi Rosji W Budapeszcie zostało osiągnięte porozumienie ws. nowej umowy gazowej między Rosją i Węgrami. Obecna wygasa wraz z końcem tego roku. Węgry to jedno z najbardziej uzależnionych energetycznie od Rosji krajów Unii Europejskiej.