Reklama

Będą skargi na zieloną aukcję

Przegląd najciekawszych newsów z branży energetycznej.

Aktualizacja: 03.01.2017 07:50 Publikacja: 03.01.2017 07:29

::"Puls Biznesu": Będą skargi na zieloną aukcję

Emocje po problematycznej licytacji wsparcia dla OZE wciąż buzują. Inwestorzy czekają na wyniki, ale już szykują reklamacje. (wydanie płatne)

::"Puls Biznesu": PKP Energetyka szykuje się na hossę i bessę

Spółka z portfela CVC chce kupić nowe pociągi, by sprawniej modernizować sieć kolejową — nie tylko w Polsce. Gdy w kraju skończy się boom, pojedzie za Odrę. (wydanie płatne)

::"Parkiet": PGG: Szukanie czwartego

Reklama
Reklama

Do końca stycznia będzie gotowy biznesplan fuzji Polskiej Grupy Górniczej i Katowickiego Holdingu Węglowego. Takie połączenie będzie przedmiotem negocjacji m.in. z bankami. (wydanie płatne)

::"Parkiet": Columbus Energy: Celem główny parkiet

W poniedziałek po południu kurs akcji Columbus Energy szedł w górę o 28 proc., do 0,32 zł. To reakcja na informację o zmianie strategii oraz zamiarze przeniesienia notowań akcji działającej na rynku fotowoltaicznym spółki z NewConnect na rynek regulowany. (wydanie płatne)

Energetyka
Strategie spółek pozwolą zarobić, ale nie wszędzie
Energetyka
Rząd znów szuka prezesa URE. Jest cicha faworytka
Energetyka
Dziennikarz "Parkietu" i "Rzeczpospolitej" znów najlepszy
Energetyka
Rozmowy ZE PAK z bankami z szansą na finał. Nadzieje inwestorów rosną
Energetyka
Rządowe wsparcie pomaga spółkom energetycznym
Reklama
Reklama