::"Puls Biznesu": CVC o krok od przejęcia PKP Energetyka Międzynarodowy fundusz jest na prostej drodze do zakupu państwowej infrastruktury energetycznej. To precedens, ale pożądany (wydanie płatne)

::"Dziennik Gazeta Prawna": Prosument to nie przedsiębiorca. Nieakceptowalne zmiany w zielonej energii Prosument, a więc obywatel produkujący zieloną energię w mikroinstalacji, to nie przedsiębiorca. Państwo nie może więc nakładać na niego obowiązków, jak gdyby był profesjonalistą. Takie stwierdzenia pojawiają się w uwagach do projektu nowelizacji ustawy o odnawialnych źródłach energii (OZE), którego konsultacje społeczne się właśnie zakończyły. (wydanie płatne)

::"Parkiet": Energetyka nie uratuje Kompanii Węglowej Firmy energetyczne, w tym PGE, odmówiły udziału w finansowaniu węglowego giganta, który walczy o przetrwanie – dowiedział się „Parkiet". (wydanie płatne)

::"Parkiet": Enea, Tauron: Energetycy hamują odpływ klientów Tauron twierdzi, że zahamował odpływ swoich klientów zarówno w grupie gospodarstw jak i małych i średnich przedsiębiorstw (wydanie płatne)

::"Wirtualny Nowy Przemysł": Wadliwy projekt ustawy o efektywności energetycznej? Trwają rządowe prace nad projektem ustawy o efektywności energetycznej. Zdaniem przedsiębiorstw ciepłowniczych, w projekcie ustawy są znaczące wady - mówi Włodzimierz Kędziora, wiceprezes zarządu Veolii Energia Polska.