::"Puls Biznesu": Łupkowa specustawa spadła z rządu Ustawa, która miała ułatwić życie firmom poszukującym gazu z łupków, została wycofana z prac rządu. (wydanie płatne)

::"Puls Biznesu": KHW też chce wsparcia energetyki Węglowy KHW ma wyniki gorsze od przewidywań i apeluje do energetyki o pomoc. To oznacza, że państwowy fundusz ratunkowy potrzebuje więcej gotówki (wydanie płatne)

::"Wirtualny Nowy Przemysł": MSP: energetyka zaangażuje się w górnictwo Przedstawiciele Ministerstwa Skarbu Państwa spotkali 9 lipca br. się z zarządami czołowych spółek znajdujących się w nadzorze MSP w sprawie propozycji ich zaangażowania się w powstający Fundusz Inwestycji Polskich Przedsiębiorstw (FIPP), który będzie zarządzany przez PIR.

::"Parkiet": AC Autogaz: Będzie efekt kuli śnieżnej? Spółka chce, aby sprzedaż instalacji do silników tego typu stanowiła 10 proc. w strukturze przychodów. (wydanie płatne)

::"Parkiet": Energetyka a zaangażowanie w FIPP Już nie tylko Kompania Węglowa, ale także KHW i JSW wyciągają ręce po pomoc do spółek energetycznych. Tymczasem w resorcie skarbu trwa przeciąganie liny – która firma, ile wniesie do specjalnego funduszu dla górnictwa. (wydanie płatne)