::"Puls Biznesu": Wielka draka o PKP Energetykę Politycy kłócą się o prywatyzację, Energa nie odpuszcza, a PKP obstają przy swoim. (wydanie płatne)

::"Puls Biznesu": Z wielką energetyką po słońce PGE i Tauron, dwie największe firmy energetyczne w kraju, proponują klientom pomoc przy instalacji paneli słonecznych. Mogą zawojować ten rynek (wydanie płatne)

::"Dziennik Gazeta Prawna": PGNiG ucieka do sądu przed wielomiliardową karą Koncern złamał prawo dwa razy z rzędu. Dzięki kruczkom prawnym skutecznie unika kary. Od 2013 r. w Polsce obowiązuje tzw. obligo gazowe. Każdy podmiot, który handluje gazem, musi część surowca sprzedawać poprzez Towarową Giełdę Energii (TGE). (wydanie płatne)

::"Parkiet": PGNiG rozmawia z Gazpromem Inwestorzy z optymizmem przyjęli informację, że poza arbitrażem trwają negocjacje w sprawie cen gazu. (wydanie płatne)

::"Parkiet": Turowskie bloki PGE do przeceny? Ze względu na przegląd aktywów spółka przesuwa publikację raportu za pierwsze półrocze na koniec sierpnia. Czy odpis będzie dotyczyć elektrowni w Turowie? (wydanie płatne)