To już trzecia sieć stacji benzynowych w Polsce, która wprowadza w lato zniżki na paliwa, by ulżyć kieszeniom kierowców. Pierwszy na podobny ruch w związku z szalejącą inflacją zdecydował się Orlen, a chwilę później wakacyjne obniżki ogłosił Lotos.

Sieć BP oferuje najwyższe zniżki posiadaczom karty Payback, którzy tankują benzynę albo olej napędowy – będą oni mogli skorzystać z rabatu 30 gr na litr. Ruch ten nie jest zaskakujący, ponieważ dokładnie taką samą w wysokość rabatu wprowadziły wcześniej Orlen i Lotos – pisze Business Insider Polska.

BP przewidział także niższą zniżkę dla klientów z niezarejestrowaną kartą Payback oraz dla tych tankujących LPG – w ich przypadku rabat wyniesie 10 gr na litr.

Czytaj więcej

Lotos odpowiada na promocję Orlenu. Rabat dla lojalnych klientów

– Od wielu lat bp przygotowuje sezonowe promocje dla swoich klientów, w tym promocje wakacyjne w ramach projektu „wakacje z bp”. Wakacyjne propozycje zawsze wiążą się z intensywnym czasem podróżowania i są odpowiedzią na zmieniające się potrzeby klientów i sytuację na rynku – skomentowała Barbara Wiążewska, dyrektor generalna działu retail w BP Polska.