Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 15.09.2025 13:48 Publikacja: 09.03.2022 11:36
Foto: Bloomberg
Koszt kwietniowych kontraktów terminowych holenderskiego hubu TTF na otwarciu sesji wyniósł 2310 dol. Notowania od pierwszych minut wykazywały stały spadek i już spadły do poziomu 1945 dol., czyli o 19,6 proc. mniej od niższej ceny rozliczeniowej poprzedniego dnia - 2418,2 dol.
Tymczasem Gazprom informuje, że tranzyt rosyjskiego gazu przez system przesyłu gazu Ukrainy w środę ponownie spodziewany jest na maksymalnym poziomie zobowiązań umownych koncernu, czyli blisko 110 mln m3 na godzinę.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Z wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną był pożar, który z kolei był następstwem naruszenia warunków bezpieczeń...
Węgry, których prorosyjski rząd wspiera wojnę Putina swoimi zakupami gazu, będą importować surowiec także od zac...
Gazociąg, na którym bardzo zależy Kremlowi pozostaje niewiadomą. Wprawdzie Gazprom ogłosił, że Siła Syberii 2 po...
Gaz ziemny jest nie tylko źródłem ciepła dla gospodarstw domowych czy energii płynącej z elektrowni, ale też waż...
Włoscy karabinierzy nocą w prowincji Rimini aresztowali obywatela Ukrainy, którego niemiecka prokuratura podejrz...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas