Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 17.07.2016 15:30 Publikacja: 17.07.2016 15:30
Foto: Fotorzepa, Krzysztof Skłodowski KS Krzysztof Skłodowski
Rafineria Ufanieftiechim należy do koncernu Baszneft, który Kreml reprywatyzował przetrzymując w areszcie domowym właściciela koncernu Jewgienija Jewtuszenkowa. Przyczyną pojawienia się ognia było rozhermetyzowanie rurociągu transportującego produkty naftowe; wyciekła z niego benzyna, co spowodowało wybuch i pożar pobliskiej instalacji rozprowadzającej gaz, podała agencja Prime.
Szefostwo koncernu zapewnia, że pożar nie wpłynie na produkcję oraz zobowiązania eksportowe. Do rafinerii wkroczyli śledczy, by określić kto i dlaczego złamał normy bezpieczeństwa.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Premier Donald Tusk powołał Renatę Mroczek na stanowisko prezesa Urzędu Regulacji Energetyki – podał URE w komun...
Branżowe stowarzyszenie sektora OZE i przemysłu w Polsce apelują do premiera Donalda Tuska, aby zarządzanie bran...
Elastyczne moce gazowe i magazyny energii mają zapewnić bezpieczne funkcjonowanie systemu opartego w coraz więks...
W tym miesiącu, po dyskusji z resortem finansów, chcemy mieć już wypracowane rozwiązanie dla ciepłownictwa. Chce...
Sektor dystrybucji energii będzie drugim co do wielkości nakładów inwestycyjnych obszarem działalności PGE Polsk...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas