Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 13.06.2017 18:56 Publikacja: 13.06.2017 18:56
Foto: 123rf.com
Komisja ds kontroli energetyki i cen Litwy poinformowała, że w końcu maja otrzymała wniosek giełdy Epex Spot o zgodę na świadczenie usług handlowych w litewskiej strefie cenowej. Komisja ma dwa miesiące na decyzję.
Będzie ona, zdaniem ekspertów, pozytywna, bowiem zwiększy konkurencję w dostawach prądu w republikach nadbałtyckich. Obecnie na Litwie działa tylko jedna podobna giełda - skandynawski Nord Pool.
Niemal 600 mld zł inwestycji planują polskie firmy energetyczne do 2035 r. Polska Grupa Energetyczna, chce wydać...
Obecnemu prezesowi Urzędu Regulacji Energetyki wygasła pięcioletnia kadencja w lipcu 2024 r. Mimo to Rafał Gawin...
Bartłomiej Sawicki, dziennikarz "Parkietu" i "Rzeczpospolitej" wciąż nie ma sobie równych. Po raz kolejny zdobył...
Giełdowa rekomendacja jednego z biur maklerskich przełożyła się na duży skok wartości akcji spółki kontrolowanej...
Polski bank z wyróżnieniem w kategorii Metaverse. Międzynarodowe jury doceniło innowacyjną kampanię Pekao dla młodych klientów.
W 2025 roku polski sektor energetyczny znalazł się w centrum zainteresowania inwestorów. Indeks WIG-energia wzró...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas