Reklama

Prąd ze słońca w… Estonii

Taką usługę proponuje koncern Eesti Energia (EE) największy w nadbałtyckich republikach dostawca prądu. Choć Estonia leży na północy Europy i nie należy do państw „słonecznych”, to inwestycja w panele jest opłacalna.

Aktualizacja: 08.09.2017 19:20 Publikacja: 08.09.2017 19:14

Prąd ze słońca w… Estonii

Foto: Bloomberg

- Proponujemy w Estonii nową i wyjątkową usługę kompleksową, która pozwoli korzystać z prądu wytwarzanego przez panele słoneczne, bez inwestycji własnych. Przedsiębiorca może spokojnie skupić się na swojej działalności a koncern Eesti Energia zatroszczy się o wszystko co ma związek z produkcją energii ze słońca. Klient będzie musiał tylko zapłacić za dostarczony prąd cenę, na którą się wcześniej zgodził - tłumaczy Karlo Agana kierujący działem sprzedaży prądu EE.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Energetyka
Premier powołał na stanowisko nową prezes Urzędu Regulacji Energetyki
Energetyka
Nowy sojusz energetyczny w rządzie? Apel o zwiększenie kompetencji resortu energii
Energetyka
Bloki gazowe i magazyny energii gwarancją stabilności systemu
Energetyka
Ile będą kosztować osłony chroniące przed podwyżkami cen ciepła? Minister podaje szacunki
Energetyka
Nowoczesna energetyka potrzebuje inteligentnych sieci dystrybucyjnych
Reklama
Reklama