„Orlen w portfelu” w DM BOŚ

Kolejny broker, po DM PKO BP i DM mBanku, umożliwia inwestorom indywidualnym uczestnictwo w programie lojalnościowym organizowanym przez płocki koncern.

 

PKN Orlen pozyskał trzeciego partnera do programu „Orlen w portfelu”. Po DM PKO BP oraz DM mBanku, również DM BOŚ ułatwi uczestnictwo w projekcie realizowanym przez płocki koncern. Do tej pory na udział w nim zdecydowało się ponad 1 tys. inwestorów indywidualnych.

– Program cieszy się popularnością wśród inwestorów, dzięki czemu sukcesywnie powiększamy bazę akcjonariuszy, a co za tym idzie lojalnych klientów. Doceniamy ich zaufanie, dlatego intensywnie pracujemy nad rozwojem „Orlen w portfelu”, m.in. poprzez pozyskanie kolejnych partnerów – mówi cytowana w komunikacie prasowym Iwona Waksmundzka-Olejniczak, dyrektor wykonawczy ds. strategii i relacji inwestorskich w PKN Orlen. Dodaje, że spółka jednocześnie mocno stawia na edukacyjny filar programu, tak aby zachęcić jak największą liczbę Polaków do świadomego inwestowania na rynku kapitałowym. – Już w marcu planujemy wystartować z zapowiadaną wcześniej Akademią Inwestowania – twierdzi Waksmundzka-Olejniczak.

Koncern informuje, że zapisy do programu „Orlen w portfelu” poprzez DM BOŚ rozpoczną się w ciągu 2 najbliższych tygodni. Według Marka Pokrywki, dyrektora wydziału wsparcia i obsługi klienta w DM BOŚ, jest to inicjatywa warta rozpowszechniania. – Jest ciekawą inspiracją do poznania zasad funkcjonowania oraz możliwości, które stwarza rynek kapitałowy. Uczestnicząc w programie nabywca produktów i usług PKN Orlen  staje się jednocześnie akcjonariuszem spółki – mówi Pokrywka. Według niego dla osób, które do tej pory nie zetknęły się z giełdą program posiada duży walor edukacyjny. Wyraża nadzieję, że podobnych inicjatyw na polskim rynku będzie więcej.

Osoby biorące udział w programie „Orlen w portfelu” mogą liczyć na dwojakiego rodzaju korzyści. Po pierwsze, każdemu akcjonariuszowi posiadającemu przez co najmniej jeden miesiąc minimum 50 akcji, już zaproponowano liczne rabaty na prawie 1,8 tys. krajowych stacjach paliw działających pod marką Orlen. Rabat sięga 10 gr na każdym litrze paliwa Efecta i 15 gr na paliwie Verva. Do tego dochodzi 10 proc. zniżki na produkty z oferty pozapaliwowej, w tym zwłaszcza na najbardziej popularny asortyment gastronomiczny. Upusty nie dotyczą jednie alkoholu, papierosów i doładowań kart telefonicznych. Do 300 litrów ograniczono również miesięczny limit tankowania paliw objętych bonusami.

Wszyscy zainteresowani (nie tylko akcjonariusze Orlenu) będą mieli też dostęp do tzw. Akademii Inwestowania, objętej programem merytorycznym stowarzyszenia CFA Society Poland. Dzięki temu będzie można skorzystać z profesjonalnych materiałów na temat funkcjonowania rynku kapitałowego i zdobyć kompetencje do samodzielnego inwestowania na giełdzie. Dodatkowy bonus to szansa na otrzymanie prestiżowego certyfikatu sygnowanego przez CFA Society Poland.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Koszty ochrony klimatu

Podczas odbywającego się 18–20 maja VIII Europejskiego Kongresu Gospodarczego – jak co roku – ...

Rosyjski zarząd EuRoPol Gazu

Od kilku tygodni kierownictwo firmy składa się z dwóch osób reprezentujących Gazprom. Nie wiadomo, ...

Polacy bronili węgla w Brukseli

Zdecydowana większość europosłów pozytywnie oceniła we wtorek propozycje Komisji Europejskiej w sprawie zmiany zasad ...

Serinus zwiększył wydobycie

W trzecim kwartale dzienna produkcja ropy i gazu realizowana przez spółkę na posiadanych koncesjach ...

#RZECZoBIZNESIE: Marek Józefiak: Walkę ze smogiem zacznijmy od norm jakości węgla

Mam nadzieję, że te normy będą podyktowane naszym zdrowiem, a nie troską o kieszeń ...

Fuzja z Lotosem musi się nam opłacać

Staramy się zrobić wszystko, aby otrzymać zgodę Komisji Europejskiej na połączenie z Lotosem. Oczywiście ...