Jury konkursu „Innowatory Wprost 2019“ właśnie przyznało spółce Geis PL nagrodę za usługi dla branży e-commerce. Doceniło stworzenie w dwa lata własnej sieci drobnicowej Geis PL, która pozwala zapewnić płynny i szybki przepływ towarów. – Powstała infrastruktura jest całkowicie przygotowana do potrzeb i oczekiwań klientów sektora drobnicowego ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań e-commerce. W obszarze logistyki dystrybucji podstawą jest wsparcie teleinformatyczne, dlatego na ścieżce tego rozwoju kamieniem milowym okazało się wdrożenie autorskiej, mobilnej aplikacji G-Driver, dzięki której zarządzanie informacją o zleceniach jest jeszcze łatwiejsze. Pełen tracking, geolokalizacja, dokumentacja fotograficzna – to tylko część możliwości naszej aplikacji – wymienia dyrektor sprzedaży Geis PL Mariusz Kazimierczak.

Innowacyjność systemowa to nie wszystko. – Uporządkowane i zaplanowane działania, zorientowane na oczekiwania klienta oraz przyszłe potrzeby rynku to dopełnienie projektowego, innowacyjnego podejścia Geis PL. Przyszłość dzieje się na naszych oczach – zapewnia Kazimierczak.
Dodaje, że innowacyjność w e-commerce jest przedmiotem nieustannych działań Geis PL oraz całego sektora rynku. – Nasza determinacja w tworzeniu udogodnień dla klientów drobnicowych w Polsce jest olbrzymia, a lista inicjatyw czekających tylko na to, aby pojawić się w naszym portfolio, długa – opisuje dyrektor sprzedaży Geis PL.
Uważa, że to właśnie unikalność i użyteczność dostarczanych rozwiązań przekonują klientów do współpracy z firmą. – Nowinki realizowane przez naszą organizację są podpatrywane przez konkurentów, co dobrze o nas świadczy. Wyzwania rynku drobnicowego dla sektora e-commerce są olbrzymie, jest nam miło przyczyniać się do rozwoju tych produktów. Naszym klientom dziękujemy za zaufanie, doskonalimy się dla nich. Jesteśmy też gotowi na realizację kolejnych projektów z nowymi partnerami biznesowymi – zaznacza Kazimierczak.
Podkreśla, że Polska to transportowy lider rynku europejskiego, dlatego Grupa Geis w Polsce planuje dynamiczny rozwój, połączony z wieloma inwestycjami. – Nasza obecność tutaj nabiera szczególnego znaczenia. Budujemy markę, poszerzamy udział w rynku. Rozwijamy kompetencje dystrybucyjne, logistyczne, projektowe. Innowacje w zakresie komplementarności naszych usług to tylko jeden z naszych atutów. Rzetelna, codzienna praca i niezawodność dostarczanych rozwiązań to podstawa naszej działalności w Polsce – podsumowuje dyrektor sprzedaży Geis PL.