frameLOGIC, czołowy polski dostawca rozwiązań do zarządzania transportem, oficjalnie staje się AddSecure Sp. z o.o.

Zmiana nazwy firmy i przyjęcie marki AddSecure zapewni spójność w realizacji wspólnego celu całej grupy – tworzenia świata inteligentniejszym i bezpieczniejszym miejscem.

To logiczny krok po przejęciu frameLOGIC przez AddSecure we wrześniu 2019 roku. Zmiana marki wzmocni pozycję całej grupy jako wiodącego dostawcy systemów zarządzania flotą i transportem w Europie oraz ujednolici przekaz dla klientów z sektora transportowego.

O wcześniejszym przejęciu frameLOGIC przez AddSecure, wiodącego europejskiego dostawcy rozwiązań premium w zakresie bezpieczeństwa danych i komunikacji krytycznej, zadecydowały unikalne rozwiązania i wiedza ekspercka frameLOGIC. Były one komplementarne do oferty AddSecure i dały obydwu firmom możliwość wejścia na nowe rynki.

„Choć zmienia się nazwa firmy, nasz zespół, zaangażowanie i podejście do klienta pozostaje takie jak było – na najwyższym poziomie. Z drugiej strony, możemy się teraz rozwijać w rosnącej organizacji, korzystając z dodatkowych zasobów i specjalistycznej wiedzy w zakresie rozwiązań IoT, komunikacji krytycznej i bezpieczeństwa danych.” – komentuje Michał Szprynger, Dyrektor Zarządzający i Członek Zarządu frameLOGIC.

Co rebranding oznacza dla klientów?

Zmiana marki frameLOGIC na AddSecure zapewni klientom dostęp do szerszego spektrum rozwiązań i branżowego know-how. Spójna komunikacja rynkowa, pod jedną marką, ułatwi zrozumienie misji firmy nie tylko odbiorcom usług, ale całej branży TSL. Wszystko to pozwoli, w oparciu o mierzalne dane, jeszcze bardziej wspierać klientów i umożliwić im lepszą kontrolę nad operacjami transportowymi.

Klienci mogą w szczególności odczuć benefity wynikające z komplementarnych rozwiązań AddSecure i frameLOGIC w zakresie systemów do zarządzania flotą i transportem. Ta synergia sprawiła, że przejęcie w 2019r. stało się wielką szansą dla obu firm, a jeszcze bliższa kooperacja – dziś i w przyszłości – będzie z korzyścią dla grona klientów grupy w całej Europie.

„Rozwijając naszą współpracę i intensyfikując wspólne wysiłki budujemy fundamenty pod długofalowy rozwój. Praca pod jedną marką umacnia naszą pozycję na rynku i nasze możliwości w obszarze spójnej obsługi klientów. Rosnące zapotrzebowanie branży transportowej na rozwiązania oparte o zmierzone dane i krytyczną komunikację sprawia, że nasza wspólna misja – dostarczanie bezpiecznych i innowacyjnych rozwiązań IoT – staje się oczywistą i adekwatną odpowiedzią na sytuację rynkową.” – twierdzi Johan Frilund, President AddSecure Smart Transport.

Od dziś, w ślad za niniejszą informacją, frameLOGIC będzie dostarczać wyróżniające się rozwiązania IT w całej Europie pod marką AddSecure.

Więcej informacji o AddSecure można znaleźć tutaj, a o dywizji Smart Transport tutaj.

Informacje o AddSecure

AddSecure jest wiodącym europejskim dostawcą rozwiązań klasy premium w dziedzinie IoT, skoncentrowanym na zabezpieczaniu danych i komunikacji krytycznej. Ponad 100.000 klientów biznesowych w całej Europie, w branżach: bezpieczeństwa i ochrony, ratownictwa, zabezpieczenia i automatyzacji budynków, zdalnej opieki zdrowotnej, transportowej i logistycznej, utilities, smart cities i innych, zabezpiecza istotne dane dzięki rozwiązaniom AddSecure. Pomaga to ratować życie, chronić majątki, zabezpieczać ważne funkcje społeczne oraz rozwijać firmy.

Kompleksowe i niezawodne rozwiązania oferowane są w ramach jednostek biznesowych: Smart Alarms, Smart Care, Smart Grids, Smart Rescue i Smart Transport, przyczyniając się do bezpieczniejszego i inteligentniejszego świata.
Firma została założona na początku lat 70. XX wieku. Obecnie zatrudnia ponad 880 pracowników w 15 krajach. AddSecure posiada siedzibę w Sztokholmie w Szwecji oraz biura regionalne i sieć dystrybutorów w całej Europie.

Większościowym udziałowcem AddSecure jest Castik Capital. To europejski, prywatny fundusz Private Equity nastawiony na długoterminowe budowanie wartości portfela inwestycyjnego, założony w 2014 r.

Materiał Promocyjny