Reklama
Rozwiń
Reklama

Ostatni dzwonek na dywidendę od Orlenu

Paliwowy koncern wypłaci w tym roku akcjonariuszom aż 4,8 mld zł. Jutro jest ostatni dzień na zakup akcji z prawem do dywidendy.

Publikacja: 17.09.2024 13:21

Ostatni dzwonek na dywidendę od Orlenu

Foto: Bloomberg

Spółki notowane na warszawskiej giełdzie wypłacą w tym roku swoim akcjonariuszom rekordowe kwoty. Statystyki podbijają banki oraz firmy z udziałem Skarbu Państwa w akcjonariacie. Tegoroczny dywidendowy sezon jest już na finiszu. W grupie blue chips została jeszcze tylko jedna spółka SP, w której nie było dnia ustalenia prawa do dywidendy. To Orlen.

Kiedy Orlen wypłaci dywidendę?

Pozostało jeszcze 83% artykułu

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Paliwa
Wiadomo, kto kupi zagraniczny majątek Łukoilu. Pozostanie wśród swoich
Materiał Promocyjny
Aneta Grzegorzewska, Gedeon Richter: Leki generyczne też mogą być innowacyjne
Paliwa
Jest decyzja władz Orlenu. Chodzi o Daniela Obajtka
Paliwa
Orlen chce naprawienia szkód przez Daniela Obajtka i Michała Roga
Paliwa
Zagraniczne aktywa Łukoilu idą pod młotek. Inwestorzy giełdowi w panice
Materiał Promocyjny
Osiedle Zdrój – zielona inwestycja w sercu Milanówka i… Polski
Paliwa
Te kraje nie chcą Rosjan u siebie. Zrywają umowy i szukają nowych dostawców ropy
Reklama
Reklama