Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 15.07.2025 23:02 Publikacja: 25.01.2024 21:22
Foto: Adobestock
Rada nadzorcza trzeciej co do wielkości spółki elektroenergetycznej liczy siedem osób. Zgodnie z raportem giełdowym spółki odwołani zostali przez MAP Dariusz Hryniów, Ryszard Madziar, Piotr Tutak i Marcin Wawrzyniak. Powołani zostali natomiast: Natalia Klima-Piotrowska, Katarzyna Masłowska, Karolina Mucha-Kuś oraz Sławomir Smyczek.
Odwołany Piotr Tutak był dotychczasowym przewodniczącym rady nadzorczej Taurona. W składzie RN pozostają: Leszek Koziorowski, Grzegorz Peczkis i Teresa Famulska.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Udział odnawialnych źródeł energii w produkcji prądu w czerwcu niemal zrównał się z węglem. Dane produkcyjne róż...
PGE i ZE PAK zakończyły negocjacje w sprawie potencjalnego nabycia przez PGE udziałów w firmie PAK CCGT (realizu...
Do ponad miliardowej transakcji na polskim rynku energetycznym jednak nie dojdzie. PGE poinformowała, że do zaku...
Rząd finalizuje prace nad tzw. pakietem blackoutowym, który ma zwiększyć bezpieczeństwo dostaw energii elektrycz...
Rząd chce wprowadzić do procedowanego projektu ustawy wiatrakowej poprawkę o mrożeniu cen energii.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas