Orlen znów obniży ceny paliw na wakacje. Będą spore rabaty, ale też limity

Orlen wraca do pomysłu: „Na wakacje tańsze tankowanie” – wynika z naszych informacji. Za każdy zatankowany litr diesla i benzyny będzie można otrzymać 30 gr zniżki. Podobnie jak przed rokiem, będzie też limit tankowań i „tańszych” litrów.

Publikacja: 29.05.2023 15:15

Orlen znów obniży ceny paliw na wakacje. Będą spore rabaty, ale też limity

Foto: Fotorzepa/ Urszula Lesman

Jak się dowiedzieliśmy, wkrótce Orlen zamierza wystartować z wielką akcją promocyjną obejmującą zniżki za tankowanie paliw płynnych oferowanych na krajowych stacjach.

„Nowi i dotychczasowi uczestnicy programu lojalnościowego Orlen Vitay prawdopodobnie będą mogli otrzymać 30 gr rabatu za litr diesla i benzyny” – wynika z informacji „Rzeczpospolitej” i „Parkietu”.

Pozostało jeszcze 86% artykułu

Tylko 99 zł za rok.
Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne.

Sprawdzaj z nami, jak zmienia się świat i co dzieje się w kraju. Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia, historia i psychologia w jednym miejscu.

Tylko 99 zł za rok.
Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne.

Subskrybuj
gazeta
Paliwa
Nowa instalacja Orlenu na Litwie powstaje w bólach
Paliwa
Orlen ruszył z wiosenną promocją na stacjach paliw
Paliwa
Polska branża paliwowa szykuje się na różne scenariusze
Paliwa
Miażdżący raport NIK o fuzji Orlenu z Lotosem. „Utrata bezpieczeństwa energetycznego”
Paliwa
Duży spadek zysku netto Orlenu. Powodem miliardowe odpisy
Materiał Promocyjny
Między elastycznością a bezpieczeństwem