Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 23.08.2017 19:52 Publikacja: 23.08.2017 19:52
Foto: Bloomberg
Płocka spółka do dziś nie poinformowała, kiedy rozpocznie publiczną sprzedaż pierwszej serii obligacji detalicznych, na podstawie prospektu emisyjnego, który już pięć tygodni temu zatwierdziła Komisja Nadzoru Finansowego. – PKN Orlen uzyskał decyzję o zatwierdzeniu prospektu emisyjnego dotyczącego programu emisji obligacji detalicznych w wysokości do kwoty 1 mld zł. Akceptacja prospektu otwiera możliwość rozpoczęcia emisji obligacji, nie tworzy jednak w tym zakresie żadnych zobowiązań zarówno co do kwoty, jak i terminu ewentualnej emisji poszczególnych serii – informuje biuro prasowe spółki.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Premier Donald Tusk powołał Renatę Mroczek na stanowisko prezesa Urzędu Regulacji Energetyki – podał URE w komun...
Branżowe stowarzyszenie sektora OZE i przemysłu w Polsce apelują do premiera Donalda Tuska, aby zarządzanie bran...
Elastyczne moce gazowe i magazyny energii mają zapewnić bezpieczne funkcjonowanie systemu opartego w coraz więks...
W tym miesiącu, po dyskusji z resortem finansów, chcemy mieć już wypracowane rozwiązanie dla ciepłownictwa. Chce...
Sektor dystrybucji energii będzie drugim co do wielkości nakładów inwestycyjnych obszarem działalności PGE Polsk...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas