Reklama

Nowe otwarcie w Orlenie

Przegląd najciekawszych newsów z branży energetycznej

Publikacja: 03.07.2017 07:44

::"Puls Biznesu": Shell otwiera nową siedzibę w Krakowie

Shell Business Operations, centrum usług energetycznego koncernu, przeniosło się z podkrakowskiego Zabierzowa do kompleksu Shell Energy Campus w stolicy Małopolski. (wydanie płatne)

::"Puls Biznesu": Nowe otwarcie w Orlenie

Zarząd największej polskiej firmy paliwowej zaczyna nową kadencję w nowym składzie. Scheda po Sławomirze Jędrzejczyku może zostać podzielona (wydanie płatne)

::"Puls Biznesu": Życie po szczycie kariery

Reklama
Reklama

Byli szefowie „narodowego czempiona o globalnym zasięgu"nie zrobili międzynarodowych karier. Niektórzy dziś raczej się nie przepracowują. (wydanie płatne)

::"Dziennik Gazeta Prawna": Blackout w Polsce: Komu grożą problemy z dostawą prądu w tym roku?

Indywidualni użytkownicy nie muszą się na razie bać o dostawy prądu do swoich domów. Inaczej ma się sprawa z dużymi firmami. Choć te będą mogły zarobić na tym, że zobowiążą się do nieużywania energii (wydanie płatne)

::"Parkiet": OZE: Dziewięć miesięcy z wyższą daniną

Po prezentacji założeń do ustawy o odnawialnych źródłach energii (OZE) i towarzyszących jej nowelizacji ustawy wiatrakowej i prawa budowlanego właściciele farm mieli nadzieję na powrót do obowiązującego do końca 2016 r. stanu prawnego w zakresie podatku od nieruchomości. Daninę naliczano wtedy tylko od części budowlanej, a nie od całości turbiny wraz z jej częścią techniczną. (wydanie płatne)

Energetyka
Rok 2026 będzie kluczowy dla branży energetycznej. Jak to wpłynie na ceny prądu?
Energetyka
Nadchodzi przełomowy rok dla JSW? Ekspert o trudnej sytuacji spółki
Energetyka
Tak zmienia się polski miks energetyczny. Podsumowanie kluczowych zmian w 2025 roku
Energetyka
Transformacja energetyczna: Były pytania, czas na odpowiedzi
Energetyka
Premier powołał na stanowisko nową prezes Urzędu Regulacji Energetyki
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama