Historia Elpie sp. z o. o. sięga lat 50 ubiegłego wieku. Od tego czasu pracowały z nami setki osób na wszystkich szczeblach działalności – od monterów przez administrację po kadrę kierowniczą.
Mamy świadomość, że nowi pracownicy gwarantują zapał i świeże spojrzenie, starsi stażem wykorzystują na co dzień swoją wiedzę i doświadczenie.

Jesteśmy również bardzo elastyczni – reagujemy na zmiany w gospodarce, branży i technologii, aby utrzymywać najwyższą jakość świadczonych usług i oferowanych towarów. Nie ma dla nas problemów, istnieją tylko wyzwania, które pokonujemy każdego dnia.

Podstawą pozycji Elpie są dwa główne działy – wykonawstwo i sprzedaż hurtowa – które są rozwinięte na tyle dobrze, że mogą funkcjonować samodzielnie, ale ich uzupełnianie się i synergia pozwalają na działanie w większej skali, co przynosi wymierne korzyści zarówno naszym Klientom jak i przedsiębiorstwu.

""

energia.rp.pl

Dodatkowo dzięki efektowi skali, możemy sobie pozwolić na posiadanie wyspecjalizowanych komórek, wspierających pracę działów sprzedaży hurtowej i wykonawstwa, co zwiększa naszą efektywność i wzmacnia naszą pozycję konkurencyjną.

Dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych pracowników, aby mogli się w pełni koncentrować na wykonywanych zadaniach. Mamy świadomość, że zgrany i lubiący się zespół jest w stanie funkcjonować bardziej efektywnie, dlatego w sposób partnerski traktujemy naszych pracowników – z uwagą wsłuchujemy się w ich pomysły i spostrzeżenia. To gwarantuje zaangażowanie i pracę na pełnych obrotach z najwyższą dbałością o szczegóły.

Zdajemy sobie sprawę, że realizowane przez nas różnorodne projekty i ich efekty mają wpływ na funkcjonowanie wszystkich wokół. Staramy się, aby nasze prace przebiegały maksymalnie sprawnie i szybko, i przy minimalnej ingerencji w środowisko naturalne.

Najważniejsze są dla nas zaufanie Klientów i długoterminowe relacje biznesowe, dlatego też realizujemy zobowiązania gwarancyjne przez cały okres uzgodniony w umowie.

Podsumowując: mamy doświadczenie, mamy możliwości, mamy motywację i, co najważniejsze, w Elpie Działamy z Energią!