„Orlen w portfelu” w DM mBanku

Adobe Stock

Kolejny broker, po DM PKO BP, umożliwia inwestorom indywidualnym uczestnictwo w programie lojalnościowym organizowanym przez płocki koncern.

Dom Maklerski mBanku, to drugi broker, który został partnerem PKN Orlen w ramach unikalnego programu skierowanego dla inwestorów indywidualnych. Dzięki współpracy z brokerem dołączenie do programu „Orlen w portfelu” będzie jeszcze łatwiejsze, w szczególności dla osób, które nie posiadają rachunku maklerskiego.

– „Orlen w portfelu” to program, który ma za zadanie pomóc Polakom w budowaniu wiedzy i umiejętności niezbędnych do  świadomego  inwestowania na rynku kapitałowym. Z jednej strony mocno stawiamy na element edukacyjny, m.in. poprzez Akademię Inwestowania, z drugiej przyznajemy wyjątkowe przywileje w postaci rabatów dla naszych długoterminowych inwestorów – mówi cytowana w komunikacie prasowym Iwona Waksmundzka, dyrektor biura relacji inwestorskich PKN Orlen. Dodaje, że koncern rozwija program lojalnościowy m.in. poprzez zapraszanie do udziału w nim nowych partnerów.

DM mBanku to największy broker pod względem liczby obsługiwanych klientów działających na publicznym rynku kapitałowym w Polsce. Na koniec listopada rachunki miało w nim ponad 300 tys. osób i firm. Broker obecny jest na rynku od blisko 30 lat. Umożliwia zawieranie transakcji na giełdach w Warszawie, Londynie, Frankfurcie nad Menem i Nowym Jorku. Dzięki zawartemu porozumieniu przystąpienie do programu lojalnościowego będzie jeszcze łatwiejsze, ponieważ otwarcie rachunku maklerskiego w DM mBanku i przystąpienie do programu możliwe jest przez internet (www.mdm.pl), osobiście w samym domu maklerskim lub w ramach mBanku.

– Cieszymy się z udziału w tym projekcie, takie działania przybliżają ludziom rolę rynków kapitałowych, pozwalają zrozumieć co to są akcje, giełda i jaki jest związek spółek, inwestorów i ich oferty. Nie można być bliżej ze spółką niż w roli jej akcjonariusza i klienta jednocześnie, mając z tego tytułu dodatkowe korzyści – twierdzi Adam Jaroszewicz, dyrektor DM mBanku.

Osoby, które wezmą udział w programie „Orlen w portfelu” mogą liczyć na dwojakiego rodzaju korzyści. Po pierwsze, każdemu akcjonariuszowi posiadającemu, przez co najmniej jeden miesiąc, minimum 50 akcji, już zaproponowano liczne rabaty na krajowych stacjach paliw działających pod marką Orlen. Z kolei na początku przyszłego roku, każdy chętny (nawet nieposiadający żadnej akcji firmy) będzie mógł zyskać wiedzę na temat inwestowania i otrzymać certyfikat potwierdzający jej zdobycie

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Celem jest tania energia w całej Europie

Stworzenie unii energetycznej jest możliwe. Pierwszym krokiem jest budowa połączeń między systemami. To dotyczy ...

PKN Orlen będzie transportował więcej paliw

Płocka spółka szacuje, że w tym roku przewozy w grupie kapitałowej wzrosną o nie ...

Górnicy z JSW też powalczą o podwyżki

Związkowcy z Jastrzębskiej Spółki Węglowej przebili swoimi żądaniami roszczenia ich kolegów z innych węglowych ...

Czarna lista spółek węglowych, które nie zasługują na finansowanie

Na czarnej liście działaczy organizacji ekologicznych znalazło się ponad 10 firm z Polski. Ekolodzy ...

Czyste wody wokół Fukushimy

Radioaktywne materiały ze zniszczonej tsunami elektrowni japońskiej już nie trafiają do oceanu. Pomiary przeprowadzane ...

Gazoport przyjął już 25 statków

Do tej pory drogą morską trafiło do Polski 2,9 mld m sześc. surowca po ...